31 липня 2020 року зафіксували масову загибель риби на річці Дуструв у місті Тлумач Тлумацького району. Як писала ПІК раніше, у Тлумачі невідомі отруїли річку (ФОТО).
Про це повідомляє Івано-Франківський рибоохоронний патруль, пише ПІК.
“Протягом 1500 м на трьох ділянках проведено виявлено та вилучено відбір риби у снулому стані, а саме: верховодка – 500 екз., гірчак – 175 екз., плітка 63 екз., пічкур звичайний –33 екз., бичок-піщаник – 14 екз. (всього 785 екз. загальною вагою 7,6 кг)”, -йдеться у повідомленні.
Водні біоресурси у тухлому (снулому) стані, для встановлення причини загибелі, передано для дослідження у ветлабораторію Держпродспоживслужби.
«За літо 2020 року це вже другий випадок масового отруєння риби на Прикарпатті, – коментує ситуацію начальник Івано-Франківського рибпатруля Любомир Стрембіцький, – так, 10 червня на річці Пітчоса у Калуському районі під час масової загибелі риби працівниками Управління виявлено 160 екземплярів 9-и видів риби».
За результатами обстеження річки Дуструв встановлено, що природному середовищу завдано збитків на суму понад 36 000 грн.
Чекаємо на результати проведених фахівцями-«екологами» аналізів.
![У Тлумачі масово гине риба 1 116910045 201749447955480 2733083990247815271 n](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2020/08/116910045_201749447955480_2733083990247815271_n.jpg)
![У Тлумачі масово гине риба 2 117104806 201749431288815 4557287476445340031 n](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2020/08/117104806_201749431288815_4557287476445340031_n.jpg)
![У Тлумачі масово гине риба 3 117119113 201749384622153 3603565614885031019 n](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2020/08/117119113_201749384622153_3603565614885031019_n.jpg)