На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група, вибухотехніки та кінологи. З навчального закладу евакуювали усіх учнів і вчителів, після чого працівники вибухотехнічної служби обстежили будівлю. В результаті жодних вибухових або небезпечних пристроїв не знайдено. Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області, пише ПІК.
![Замінували школу: на Коломийщині школяр вирішив "пожартувати" (ФОТО) Сьогодні , 16 листопада, на лінію "102" надійшло повідомлення про замінування школи у селі Велика Кам’янка](https://scontent.fdnk6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/125936745_5083330775040855_3526518342997720254_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=xQI3Ea98cn4AX9M8kRN&_nc_ht=scontent.fdnk6-1.fna&oh=611dccaf0a07bb6676ce99b251cf81cf&oe=5FD9B47E)
“Поліцейські встановили особу школяра, який повідомив про замінування школи. Ним виявився 12- річний учень. Хлопець зателефонував у поліцію з чужого мобільного телефону”, – йдеться у повідомленні.
![Замінували школу: на Коломийщині школяр вирішив "пожартувати" (ФОТО) Сьогодні , 16 листопада, на лінію "102" надійшло повідомлення про замінування школи у селі Велика Кам’янка](https://scontent.fdnk6-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/125763877_5083330968374169_1547991834250121365_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=yZF1nHpAmGYAX9XzX6I&_nc_ht=scontent.fdnk6-2.fna&oh=05ab0d2bc467a46ff1c4892d0955a706&oe=5FD6DD86)
Поліція закликає батьків провести з дітьми бесіди про неприпустимість таких жартів та пояснити їм, що хибний виклик поліції є порушенням закону!
Наразі вирішується питання правової кваліфікації події та притягнення батьків школяра до адміністративної відповідальності.
Читайте також у ПІК: