10 школярів з Коломиї стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН.
Про це повідомив міський голова Богдан Станіславський, передає ПІК.
“Цьогоріч вже відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу. На ньому учні наших освітніх закладів здобули 10 призових місць, 5 з них представлятимуть Коломийську громаду на всеукраїнському рівні. Безперечно це великий успіх, який би був неможливий без невтомної праці школярів та їх вчителів-наставників”, – йдеться у повідомленні.
Призерами ІІ етапу стали:
І місце:
– Атаманюк Олег, учень 11-А класу Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка, науковий керівник Гриджук В.Д., з роботою «Гонконг у геополітичному просторі АТР: реалії та перспективи автономії у складі КНР»
– Волощук Ольга, учениця 11-А класу Коломийського ліцею імені М.Грушевського, науковий керівник Гриджук В. Д., з роботою «Концепт довіри в сповідальному слові покоління Z (за циклом новел «Сповідь у просторі відсутності довіри»)
– Назарук Вікторія, учениця 11-А класу Коломийського ліцею імені М.Грушевського, науковий керівник Гриджук В. Д., з роботою «Особливості психологічного впливу соціальних мереж на ментальну активність учнівської молоді покоління Z»
– Олексюк Любомир, учень 11 класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Гургула Г. Я., з роботою «Комбінована фото- та термоелектрична система енергозабезпечення малопотужних пристроїв у місцях з відсутністю електромереж»
– Семків Анна, учениця 9 класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Кушка Н.Й., з роботою «Дослідження фізико-хімічних показників якості меду».
ІІ місце:
– Колотило Олександра, учениця 11-Б класу, Коломийського ліцею імені М.Грушевського, науковий керівник Гриджук В. Д., з роботою «Хронотопи зустрічі і спокутування в романі Е.Е.Шмітта «Євангеліє від Пілата» (інтерпретаційна модель легендарно-міфологічного матеріалу у дискурсі після-постмодерністичної поетики).
ІІІ місце:
– Бачинський Денис, учень 10 класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Плекан Т.М., з роботою «Внесок еміграції українців у процвітання США»
– Гавриленко Олексій, учень 9-В класу Коломийського ліцею 9, науковий керівник Денисюк Л.В., з роботою «Історичний слід ЗУНР в історії міста Коломиї в період 1918-1919 рр.»
– Лукінчук Владислав, учень 10-В класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Зіміна Е.В, з роботою «Архетип Змія та його функціональні особливості у романі С.С.Мінаєва «Dyxless: повість про несправжню людину»
– Міхневич Христина, учениця 9-Б класу Коломийського ліцею №3, науковий керівник Данилюк Г.Д., «Портативний зарядний пристрій для смартфонів на основі сонячної батареї».
Довідково:
Мала академія наук України – це об’єднання школярів та їхніх вчителів, де юні дослідники роблять свої перші кроки як науковці. Не перший десяток років активну участь у розбудові академії беруть коломийські вчителі та їх вихованці. Плодами цієї роботи є щорічні перемоги наших молодих науковців у конкурсі-захисті дослідницьких робіт.
Читайте також:
- “Приїхали на пожежу”: у Хриплині виявили наркотики (ФОТО)
- На Косівщині чоловік купив посвідчення водія
- У Коломиї новий керівник відділу охорони здоров’я
- Вкусила змія. Коломиянина госпіталізували до лікарні у важкому стані
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram
Читайте нас у тг