Про затоплення в соцмережі повідомила місцева мешканка Юлія Дзундза:
“Жителі Підгірок вже котрий рік поспіль “щиро дякують” владі! Я сама особисто цього року і минулого дзвонила в приймальню міського голови і в НС в кінці квітня і просила щоб прийняли міри ДО того як людей затопить, а не ПІСЛЯ… жодного руху в результаті! Чи можна отак залишити мікрорайони Підгірки, Хотінь, Загір’я без реакції? Чи може собі уявити влада як це коли кожен рік люди живуть в хаті по 1-2 м з водою? Чи є відповідь, де взяти гроші на постійні ремонти,на нову техніку, меблі….?”.
За словами калушанки, впродовж останніх восьми років після затоплення місто дає пожежну машину, яка відкачує воду з хати в ріку (і то не всім), потім трактор по руслу чистить і рівень води спада, пишуть “Вікна”.
“Знаю, що багато “доброзичливців” зараз мені напишуть,що якщо у нас таке лихо – то треба самим організовуватись, що люди не пускають трактор,що самі забруднюють річку…та це не так,річку чистять не від сміття, а від кущів та трав, і десятки кубів глини та каміння витягає з річки трактор лише на кількох метрах, а якщо це робити хоча б двічі на рік і по всій довжині річки (де дозволяє ситуація) — то такого не буде”,— важає підгірчанка.
Читайте також:
- У Калуші повалене вітром дерево перекрило рух автотранспорту (ФОТОФАКТ)
- Ваш гороскоп на тиждень 31 травня – 6 червня
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtubeта Telegram
Читайте нас у тг