Підопічні побачили уцілілу кімнату священичої резиденції, в якій проживала родина Бандерів з 1906 по 1933 рр., оглянули експозицію музею та прослухали неймовірно цікаву розповідь про родину Бандерів, пише ПІК.
«Сказати, що поїздка просто сподобалася – це не те слово. Це суцільне задоволення. Я прожив на світі 68 років, звісно що багато чув про Степана Бандеру. Але побувати в домі, де він народився, побачити усе на власні очі… Навіть у голові не вкладається, як у простому, невеликому селі народилася і виросла людина, яка змогла змінити історію усієї України. Адже Степан Бандера – людина, яку знають у всьому світі, шанують і поважають. Я дуже радий, що зміг поїхати на таку екскурсію», – каже Зеновій Дебренчук.
Мешканці геріатричного пансіонату з величезним інтересом побачили справді унікальні матеріали, які зберігаються в експозиції музею.
«Однозначно, такі поїздки потрібні. Тим більше, що через карантинні обмеження мешканці геріатричного пансіонату досить тривалий час не мали змоги десь бувати. Поїздка до музею Степана Бандери досить символічна, адже незабаром ми святкуватимемо 30-річчя незалежної України”, – наголосив директор геріатричного пансіонату Віталій Яворський.
Серед учасників екскурсії був найстарший мешканець пансіонату – 94-річний Олексій Дмитраш, який колись і сам був учасником визвольної боротьби.
Читайте також: