На Долинщині успішно “відгримів” фестиваль “Ситий Бойко”. З вітальним словом до учасників та гостей Фестивалю звернувся очільник нашої громади Іван Дирів, благословенням на добрий почин – о. Ярослав Савка. Про це повідомляє Долинська міська рада, пише ПІК.
Увечері для усіх яскраво палала ватра, зігрівали танцювальні мелодії і запальні ритми дискотеки.
Гості фестивалю страви дегустували, кращих обирали. Відбувалось це шляхом голосування. Насамперед заступник міського голови Роман Ісайчук подякував гостинній громаді Грабова та старості Тетяні Химій за зусилля, старання, і відповідно, надзвичайно потужний настрій “Ситого Бойка”. Принагідно зазначимо: господарі свята участі в голосуванні не брали.
Отже 2-3 місця з однаковою кількістю голосів – у Оболонського старостинського округу, де староста Михайло Федай, і Солуківського, де представник – директор Будинку культури Микола Зелінський.
“А перше місце гості віддали селу Лоп’янка, де староста Орися Кос. Роман Ісайчук оголосив про традицію: який старостинський округ глядачі обрали першим, той і прийматиме наступний фестиваль. Так, що буде нас гостинно зустрічати “Ситий Бойко” в Лоп’янці”, – йдеться у повідомленні.
![На Долинщині відбувся Перший етнографічно-гастрономічний фестиваль "Ситий Бойко" (ФОТО) 2 240608620 113318644397027 629386225569188584 n 1536x1004 1 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/08/240608620_113318644397027_629386225569188584_n-1536x1004-1-scaled.jpg)
![На Долинщині відбувся Перший етнографічно-гастрономічний фестиваль "Ситий Бойко" (ФОТО) 3 240641330 113274217734803 1619773347595988670 n 1536x1152 1 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/08/240641330_113274217734803_1619773347595988670_n-1536x1152-1-scaled.jpg)
![На Долинщині відбувся Перший етнографічно-гастрономічний фестиваль "Ситий Бойко" (ФОТО) 4 240736084 113215464407345 298971829796370562 n 1536x1152 1 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2021/08/240736084_113215464407345_298971829796370562_n-1536x1152-1-scaled.jpg)
Читайте також у ПІК:
Читайте нас у тг