Прикарпатцям на замітку: озимий часник відрізняється від ярого тим, що його посадка проводиться восени. Про це пише Наука і правда, передає ПІК.
Перед безпосередньою посадкою часник необхідно спочатку розділити на зубки. Варто розуміти, що великі головки часнику вдасться отримати тільки з великих зубків.
Садити часник рекомендується після культур, які не володіють загальними з ним захворюваннями і не страждають від аналогічних шкідників. До них відносяться бобові і гарбузові культури.
“Краще відмовитися від посадки часнику на грядках, де до цього росли коренеплоди, так як вони сильно виснажують землю. Після часнику і цибулі варто здійснювати повторну посадку лише через 3 роки. Крім того, часнику подобається рости поряд з суницею”, – йдеться у повідомленні.
Садити часник необхідно на сонячній ділянці, де немає дерев. Слід відмовитися від місць з заглибленнями, там буде накопичуватися волога, що негативно відіб’ється на часнику.
- Коли садити часник під зиму
Отже розраховувати правильний час посадки потрібно так. Після посадки часнику до перших морозів має пройти близько 2-3 тижнів. Найчастіше цей період припадає на середину вересня – середину жовтня.
- Які зубки часнику придатні для посадки
Зубки потрібно вибирати найбільші, оскільки від цього залежить розмір головок надалі та виключно здорові. На них ні в якому разі не повинно бути пошкоджень. Якщо зима досить тепла, досить висаджувати зубки на глибину 10-12 см з відстанню 15 см.
Читайте також у ПІК:
На полігоні під Франківськом відбулись гірські навчання авіаторів з Олександрії (ВІДЕО)
У Карпатах грибники хваляться цьогорічним урожаєм (ФОТО)
Хресна дорога на Прикарпатті отримала Національну архітектурну премію (ФОТО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг