![Приємні історії воєнного часу: Франківськ поєднав закохану пару з Дніпра (ФОТО) 1 Франківськ поєднав закохану пару з Дніпра](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2022/04/278080491_3890133894545023_9054863773740868569_n-scaled.jpg)
Світлана та Євген з Дніпра побралися у Франківську
Пара прийняла рішення одружитися, коли усвідомила, що реалії війни можуть зруйнувати всі плани та очікування. Вони планували побратися у Дніпрі, як тільки придбають спільне житло, де буде комфортно та затишно жити їм та дітям. Але – жорстока реальність … Втеча від гарячої війни привела молодих до Франківська, повідомляє ПІК.
Світлана та Євген спочатку думали про звичний, процедурний розпис у ЗАГСі. Та згодом вирішили, що ця подія має стати маленьким святом для них і їх близьких. Тому ретельно вибирали весільне вбрання, яке повинно було бути лише у вигляді вишиванок, рушник, з якого почнеться нова дорога у спільне життя. Тому що це не тільки атрибути весілля, а й ознаки української ідентичності.
Після церемонії одруженя пара прокоментувала свої враження та емоції.
Світлана:
![Приємні історії воєнного часу: Франківськ поєднав закохану пару з Дніпра (ФОТО) 3 Франківськ поєднав закохану пару з Дніпра](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2022/04/278175120_3890133934545019_4783661128789391950_n-scaled.jpg)
Наречена Світлана
В мене вже є все, що необхідне для щастя – чудові діти, коханий чоловік. Тепер я просто хочу зберегти те, що маю і жити в мирній країні щасливою родиною. Я дуже рада, що містом, де я почала нову сторінку життя, став саме Франківськ, який люб’язно нас зустрів.
Євген перед Богом пообіцяв обраниці, що завжди і за будь -их обставинах буде оберігати і захищати свою сім’ю, яку створив свідомо і відповідально, хоч і за таких екстремальних обставин.
Старша дочка Каміла привітала молодят і побажала їм найголовнішого – Перемоги у цій страшній війні, миру та довгого щасливого життя разом. Закінчила свої побажання емоційним закликом «Слава Україні!»
![Приємні історії воєнного часу: Франківськ поєднав закохану пару з Дніпра (ФОТО) 5 Франківськ поєднав закохану пару з Дніпра](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2022/04/278130533_3890133864545026_518568986893192694_n-scaled.jpg)
Старша дочка пари – Каміла
Скромна святкова вечеря відбулась в одному з закладів Франківська, а господиня, Оля Зінько, вручила нареченим квитки на виставу місцевого театру. Симолічно, що вистава називається «Гуцульське весілє».
Руслана Гочіяєва-Шевчук
Фото автора
Читайте також:
- Весілля під час війни: на Городенківщині одружився військовий (ФОТО)
- В бомбосховищі у Маріуполі відбулося весілля (ФОТО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг