Торік таких виїздів упродовж аналогічного періоду було понад 1000. Як свідчить статистика, із загальної кількості таких звернень підтверджується приблизно третина. За кожним таким фактом поліцейські провели перевірки, за результатами яких правопорушники були притягнуті до відповідальності, пише ПІК з посиланням на поліцію області.
“Зокрема, в період поточного року складено 238 адміністративних протоколів за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесено 127 термінових заборонних приписів стосовно кривдників і розпочато 12 кримінальних проваджень. За цей період від домашнього насильства в Івано-Франківську постраждали 215 жінок, 26 чоловіків та 56 дітей”, – йдеться у повідомленні.
Для більш ефективної протидії цьому негативному явищу співробітники мобільної групи протидії домашньому насильству спільно з соціальними службами проводять перевірку сімей, які потрапили в складні життєві обставини та в яких уже були випадки сімейного насильства. Під час таких візитів поліцейські та соцпрацівники цікавляться ситуацією в сім’ї та її потребами, перевіряють умови проживання, сумлінність виконання батьківських обов’язків, участь дорослих у вихованні, розвитку та навчанні дітей.
Прикарпатські поліцейські закликають громадян не замовчувати та інформувати органи Національної поліції про факти вчинення домашнього насильства. Правоохоронці кваліфіковано зреагують на кожне звернення та нададуть необхідну допомогу, аби захистити вас.
Читайте також:
- На Калущині екс-голова сільради незаконно передав у приватну власність земельну ділянку
- Чому у Болехові квадратний метр вбиральні дорожчий, ніж квартири у Києві
- Карколомна ДТП на Львівщині: серед травмованих є двоє дітей (ФОТО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram