Вихідні у Коломиї зазвичай багаті на різноманітні художньо-мистецькі, творчі події. Тому, потрапивши у це чудове місто, ви завжди знайдете собі цікаве дозвілля для душі, пише ПІК.
Ось і ці субота з неділею анітрохи не розчарували, бо у місті одночасно діє кілька виставок та відбуваються різноманітні заходи.
Так, завітавши у мистецький центр Світовид \ Svitovyd ми потрапили на інклюзивну творчу зустріч “Вірю в Україну!”, яку проводила Громадська організація “БФ “Небайдужі серця світу”.
Про суть та мету цієї зустрічі нам розповіла керівник Громадської організації Людмила Михайлова
Через мистецтво діти висловлюють свої емоції, а інколи це навіть і «ліки» для душі. У воєнний час особливо важливо дати їм виплеснути все, що у них у серці. Ми запросили дітей віком від 7 до 12 років намалювати Україну – таку, яка вона є сьогодні, і таку, про яку вони мріють. Створені малюнки отримають своє життя, а саме: будуть нанесені на футболки та продадуться на благочинному аукціоні, кошти з якого частково підуть на потреби ЗСУ, а частково – на відпочинок нашим діткам з особливими освітніми потребами.
Тому, ці дітки та друзі, що прийшли підтримати їхню творчість, захоплено малювали Україну, вкладаючи в свої роботи всю щирість і старанння.
Там, де була війна, залишається лише згарище. війна, як стихія. Тільки цунамі – це відповідь планети, її виклик людству, а війна – це ракова пухлина, яка виникає серед людей і розповзається далі, руйнуючи долі. Той, хто починає війну, вже позбавлений людяності, він є хворобою і несе біль усьому живому.
Простір створений для того, щоб дати глядачеві можливість побачити щось більше, ніж свої звичні можливості, змінити масштаби, відчути енергію, яка розливається простором і нагадує про те, що є речі, набагато сильніші за зброю.
Далі Коломия гостинно привела до Музею писанкового розпису, де саме проходить виставка вишитих ікон відомих митців Миколи Симчича та Валерія Малиновського «Молимось за Україну».
“Віртуозно володіючи ниткою з голкою, майстри художнього вишиття створюють унікальні твори, які на перший погляд складно відрізнити від живопису.
Мистецька акція в музеї зібрала широке коло шанувальників творців художньої вишивки. Зокрема, авторів вітали генеральний директор Національного музею Ярослава Ткачук, міський голова Богдан Станіславський, о. Никодим Гуралюк та о.Роман Малярчук, митці Наталя та Роман Юсипчуки з Косова…Представлені в музеї ікони вражають мистецькою довершеністю, спонукають до роздумів та молитви.”
Читайте також:
- Виставка полотен у Коломиї – карта емоцій та кольорів, що притягує людей (ФОТО)
- Улюблена страва путіна: у Франківську відкрилася плакатна виставка (ФОТО)
- Картину «Руській воєнний корабель, іди …» продали на благодійному аукціоні за 18 тисяч доларів
- Ганна Білак із Верховинщини вишила 14 ікон Хресної дороги: триває виставка (ФОТО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг