Приблизно з того часу, коли ігрові смартфони стало прийнято виокремлювати в окрему категорію, розробники поспішили наділити їх ексклюзивними функціями, метою яких стало покращення ігрового досвіду геймерів. Однією з таких став окремий ігровий режим, який мав витискати всю потужність з гаджета, проте з часом почало виникати чимало питань щодо його необхідності взагалі.
Необхідне – на максимум
Головною метою геймерського режиму вважається оптимізація смартфона та налаштувань операційної системи для комфортної гри, проте далеко не всі розваги дійсно потребують такий режим. Наприклад, ті ж гральні автомати, які відрізняються своєю простою та не вибагливістю до системи, спокійно запускаються і без додаткових налаштувань, але при цьому саме мобільні пристрої стали пріоритетною платформою для онлайн казино.
Втім, для більш масштабних мобільних ігор окремий режим може виявитися цілком корисним, адже підкреслює саме ті функції смартфона, які необхідні для комфортної гри:
- Покращена графіка;
- Збільшення ресурсів процесора;
- Енергоощадження;
- Обмеження фонових процесів.
Для розробників це стає ще одним простором для прояву індивідуальності розробників, адже складники такого режиму можуть відрізнятися залежно від бренду. Наприклад, деякі моделі Samsung створюють більш об’ємний звук для ігрового процесу через навушники.
Підводні камені
Дійсно, наявність такого режиму виглядає безумовним плюсом будь-якого сучасного смартфона, проте при детальному вивченні виявляється, що він не є критично необхідною функцією. У першу чергу це стосується бюджетних смартфонів, де перехід в ігровий режим не дає відчутних змін та приросту продуктивності.
Для геймерів це приємний бонус, який підвищує зручність, проте більшість можливостей можна реалізувати вручну. Наприклад, однією з найпоширеніших функцій геймерського режиму є відключення сповіщень та навіть блокування дзвінків, що дозволяє не відволікатися від гри, але ж це можна активувати буквально декількома рухами.
Зрештою, багато що залежить і власне від мобільних ігор, адже якщо розробники не передбачають взаємодію зі спеціальним режимом, то і суттєвих змін в ігровому режимі не зможе забезпечити жоден смартфон. Також не варто забувати, що перехід в ігровий режим інколи може впливати на автономність роботи пристрою, адже у ньому найбільш вимогливі функції смартфона працюють ще потужніше. Саме тому на ринку зʼявляється все більше ігрових смартфонів, які додатково обладнані сучасною системою охолодження, яка зазвичай цінується набагато вище за стандартний набір налаштувань, що обʼєднані в один режим.
ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ
Читайте нас у тг