Івано-Франківськ

Майже 400 тисяч гривень за минулу добу видурили шахраї у прикарпатців

Довірливі прикарпатці пересилають гроші на невідомі рахунки, повідомляють конфіденційні дані незнайомцям.

Увага! Банківські шахраї: на Прикарпатті у чоловіка видурили 36 тисяч гривень

Вчора, 7 лютого, до Івано-Франківського районного управління поліції звернулися двоє мешканців обласного центру та розповіли, що їх ошукали в мережі.

Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області, пише ПІК.

“Потерпілі хотіли придбати «EcoFlow» через Інтернет. Узгодивши з псевдопродавцями деталі покупки, 40-річний франківець переказав шахраю 110 тисяч гривень, а 43-річна жінка – 55 тисяч гривень. Проте «EcoFlow» заявники так і не отримали”, – йдеться у повідомленні.

200 тисяч за автомобіль: франківець "постраждав" від інтернет-шахраїв

Третій випадок мав місце на Городенківщині. Шахраям вдалося видурити у 33-річного місцевого мешканця 194 тисячі гривень.

“Заявник хотів придбати автомобіль. Оголошення про продаж транспортного засобу чоловік знайшов в соціальній мережі. Поспілкувавшись з особою, яка представилась продавцем, узгодивши усі деталі, довірливий чоловік перерахував шахраю 194 тисячі гривень на банківську карту. Та після цього останній перестав виходити на зв’язок. Жодного автомобіля заявник не отримав”, – інформує поліція.

Наступне звернення надійшло від 36-річної мешканки Косівщини:

“До потерпілої зателефонувала невідома особа. Представившись представником служби банку, повідомив, що необхідно збільшити ліміт банківського рахунку. Тому необхідно повідомити додаткову інформацію у вигляді коду, який надіслали повідомленням, що потерпіла і зробила. За лічені хвилини на мобільний телефон жінки надійшло сповіщення про списання 20 518 гривень. Заявниця зрозуміла, що її ошукали та звернулась за допомогою до поліції”.

За усіма фактами співробітники поліції проводять досудові розслідування і вкотре закликають громадян бути обачними та не довіряти незнайомцям.

Поліцейські Прикарпаття застерігають:

  • не повідомляйте нікому свої персональні та банківські дані, а також паролі, що можуть використовуватися для підтвердження платежів;
  • не заходьте на невідомі сайти та не переходьте за підозрілими посиланнями, які надсилають сторонні особи;
  • купляйте товари лише на перевірених сайтах;
  • здійснюйте банківські операції у фінансовій установі;
  • не довіряйте невідомим співрозмовникам. Про будь-який факт чи спробі шахрайства повідомляйте на “102”.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас  у Facebook, Instagram,Youtube та  Telegram

Читайте нас у тг




Новини партнерів







Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020 Всі права захищено