В Івано-Франківську швейне виробництво “Мазур” раніше шило головні убори, такі як: кепки, картузи, дитячі та дорослі панамки, але з початком повномасштабної війни швейний цех став на військові рейки, щоби допомогти нашим захисникам.
Людмила Логаза працює тут від самого початку заснування підприємства. Жінка пригадує, з початком повномасштабного вторгнення у перший же місяць великої війни весь персонал взявся за розробку на пошиття військових речей та спорядження.
«Ми шили наколінники, ми почали не дуже легко, але довелося, тому що була така необхідність. Ми мусили шити для військових. Буквально за місяць часу переформатувалися»,– розповідає технологиня підприємства Людмила Логаза.
Власник підприємства Сергій Мазур відзначає – по-іншому у той час не могли. У цеху були швейні машинки та люди, які знають свою справу, а хлопцям для захисту потрібна була амуніція. Виробництво тоді поділили навпіл. Частина продовжувала відшивати головні убори для цивільних, частина – необхідні речі для військових, а це плитоноски, аптечки та інше.
«Всі підприємства, які мають хоч шматочок патріотизму в серці, всі перекваліфіковуються. І ми не виняток. Ми починали з плитоносок. Перед початком війни ми ніколи не думали, що будемо займатися військовою тематикою, тобто військова форма для нас була якби чужа. Прийшла війна, люди просили і ми перекваліфікувалися, почали шити плитоноски, потому змінилася тематика і стало зрозуміло, що нашим хлопцям треба шити головні убори. І не тільки головні убори, і не тільки уставної форми. Ми розробили лекала, робили контрольні заміри, контрольні взірці, відправляли, погоджували і робили свої такі лінії», –розповідає підприємець власник ПП «Мазур» Сергій Мазур.
Читайте також:
- «Армія відновлення» на Прикарпатті: що роблять безробітні та скільки за це платять? (ВІДЕО)
- У Косів релокували ткацьке ательє: де знаходять працівників? (ВІДЕО)
- Що змінилося в легкій промисловості Прикарпаття з початку війни – дізнавалася бізнес-делегація з прифронтових регіонів (ВІДЕО)
Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram