Чоловіча команда ІФФКФВ – у фіналі чемпіонату Європи серед ЗВО

"Фізкультурники" пробилися у фінал континентальної першості з футзалу серед закладів вищої освіти.

361600143 678035614344219 1301688561624136139 n scaled

Чоловіча команда Івано-франківського фахового коледжу фізвиховання вийшла до фіналу чемпіонату Європи серед закладів вищої освіти, який добігає кінця у хорватському Спліті. Підопічні Юрія Іванишина та Івана Данилишина здолали команду Університету Тулузи з рахунком 5:2.

Українці пропустили першими, але одразу зрівняли рахунок завдяки голу Назара Шведа. А по ходу першого тайму Андрій Британ та той же Швед збільшили перевагу українців до 3:1. Щоправда, на початку другого тайму французи скоротили відставання до мінімуму, але голи Андрія Ткачука та Назара Шведа (з пенальті) остаточно схилили шальки терезів на користь команди з Івано-Франківська.

• Університет Тулузи (Франція) – ІФФКФВ (Україна) – 2:5 (1:3)

Голи: Фопен (3), Люк (23) – Швед (3, 19, 38 – з 6-метрового), Британ (7), Ткачук (31)

ІФФКФВ: Гуйван (Хомяк, 39) – Скіцко, Масевич, Швед, Дичук – Ткачук, Британ, Баланик, Запорожан – Федик, Дроздов.

Попередження: Скіцко (26), Британ (29). Вилучення: Анас Буіта (38)

Таким чином, “фізкультурники” 26-го липня зіграють у фіналі турніру проти переможця пари Університет Спліта – Бернауський Університет. Фінал турніру запланований на 20:00.