Івано-Франківськ

ФУТЗАЛ. Франківські студенти вибороли “золото” на чемпіонаті Європи

Чоловіча команда Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання стала чемпіоном Європи з футзалу серед закладів вищої освіти.

357548510 675367517944362 6428178055536311604 n scaled

У фіналі підопічні Юрія Іванишина та Івана Данилишина обіграли команду Бернайського Університету з Хорватії.

Незважаючи на те, що старт гри був за українцями, вони пропустили першими. А вже на 15-й хвилині хорвати вигравали з рахунком 2:0. І хоча за хвилину Назар Швед відквитав один гол, та балканці дуже швидко відновили перевагу в два м’ячі. Однак, українцям вдалося зрівняти рахунок завдяки вдалій реалізації 10-метрових у виконанні Назара Шведа та Андрія Британа.

А у другому таймі Швед оформив хет-трик, і, як з’ясувалося потім, став автором переможного для івано-франківців голу. Таким чином, команда Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання здобула перемогу над Бернайським Університетом з таким же рахунком, як і у матчі групового етапу – 4:3.

Бернайський Університет (Хорватія) – ІФФКФВ (Україна) – 3:4
 Голи: Горуп (7), Гудашич (15), Британ (16 – автогол) – Швед (16 – з 10-метрового, 17, 27), Британ (18 – з 10-метрового)
 ІФФКФВ: Гуйван – Лейб’юк, Масевич, Швед, Дичук – Ткачук, Британ, Баланик, Запорожан – Федик, Скіцко, Дроздов – Хомяк.
Попередження: Драгаш-Селакович (12), Деканіч (18), Кавчич (29), Маткович (35)

Зазначимо, що це – перша перемога української університетської команди за 26 років. У 2007 році чемпіоном Європи серед закладів вищої освіти стала команда Дніпропетровської Державної фінансової академії, яку тренував Олександр Юзик.

Титул MVP чоловічого турніру був визнаний один з лідерів команди ІФФКФВ Назар Швед. А воротар команди з Івано-Франківська Микола Гуйван отримав титул найкращого голкіпера турніру.