“Шахраї пропонують чималий дохід за написання коментарів в соціальних мережах, поширення повідомлення в сторіс, перегляди відео в тік – тоці, бронювання номерів у готелях та інше”, – повідомляє поліція Івано-Франківської області.
Аферисти одразу ж просять реквізити банківської карти та надсилають гроші за начебто перші виконані завдання. Здебільшого це невелика сума 100 – 200 гривень.
Але таким чином аферисти отримують банківські дані та одразу входять в довіру до громадянина. Невдовзі ж пропонують швидко подвоїти заробіток, а для цього уже просять поставити депозит, який начебто подвоять за добу.
Щойно гроші надходять на рахунок зловмисників, вони припиняють контакт з потерпілими, їх блокують.
Так, одна із заявниць, 66-річна мешканка Івано-Франківська, якій невідомий чоловік запропонував в такий спосіб отримати додатковий дохід в Інтернеті, надіслала шахраям понад 130 тисяч гривень.
“Поліція Прикарпаття нагадує мешканцям, що безплатний сир лише в мишоловках та закликають усіх бути обачними, не перераховувати гроші на невідомі рахунки та за жодних обставин не спонсорувати шахраїв. Подбайте про свою фінансову безпеку”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також:
- Поліція розшукує зловмисників, які обікрали пенсіонерку у Франківську (ФОТО)
- Написала в Інстаграм: франківець перерахував псевдородичці 19 тисяч гривень
- Житель Франківщини “під виглядом водіїв” переправляв чоловіків за кордон: його затримали (ФОТО)
- “Наживаються” на війні: через шахраїв франківець втратив 385 тисяч, які збирав на дрони
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram