Інсульт: за Програмою медичних гарантій НСЗУ оплачує діагностику інсульту, надання першої допомоги, лікування та реабілітацію у гострому періоді, а також харчування в умовах стаціонару. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я, пише ПІК.
“Пам’ятайте, що направлення від сімейного лікаря пацієнтам з підозрою на інсульт не потрібне. НСЗУ також оплачує вторинну профілактику інсульту для зниження ризику рецидиву. Призначені лікарем препарати також можна буде отримати безоплатно або з невеликою доплатою”, – йдеться у повідомленні.
Знайти повний перелік безоплатних для пацієнтів з інсультом послуг ви можете за посиланням (пункт 9): https://bit.ly/3PSJWQJ.
“Якщо від вас вимагають оплатити лікування або ж повернути кошти за надане лікування інсульту, зверніться з письмовою скаргою до керівника медичного закладу. Якщо це не допоможе, напишіть скаргу до Департаменту охорони здоров’я у вашому місті чи регіоні”, – додають в установі.
Не вдається розв’язати проблему на місцевому рівні – подайте скаргу до НСЗУ через контакт-центр за номером 16-77 або листом на поштову адресу: м. Київ, пр-т Степана Бандери, 19, індекс 04073, або на електронну адресу info@nszu.gov.ua.
Читайте також у ПІК:
- На Львівщині зафіксували рекорду кількість інсультів за добу – майже 50
- Цьогоріч на Прикарпатті зареєстрували майже 3 000 випадків інсульту
- Що таке інсульт та як його розпізнати: пояснення МОЗ
- В Україні планують запустити електронний кабінет пацієнта: що він міститиме