Прочитавши заголовок статті «Лікування міжхребцевої грижі, протрузії, стенозу с/м каналу за 1 день» половина типових читачів поставиться до цього досить скептично. На жаль, сучасні пацієнти одразу налаштовують себе на негативні сторони прочитаного, на маркетинговий обман чи навіть на світову змову. Звісно, коли біль у спині стає нестерпним, нам хочеться позбутися його максимально швидко, але водночас чітко розуміти, що лікування принесе результати.
У новій статті медичного центру Оксфорд Медікал ми надамо відповіді на питання, що найчастіше турбують пацієнтів, які звертаються до нас на консультативний прийом. Максимально доступно і чітко – без «води» від спінальних хірургів Тараса Волошина та Віктора Пилипчука!
- «Чи завжди потрібно одразу оперуватися, чи можна вилікуватися за допомогою вправ?»
Одразу оперуватись потрібно насправді у меншій частині випадків. Все залежить від багатьох факторів. З якою саме проблемою ви звернулися до лікаря? Чи отримували ви раніше якесь лікування? Чи є неврологічні ускладнення? Чи є протипоказання у зв’язку із соматичним статусом пацієнта? На всі питання відповість лікар після детального опитування, огляду та ознайомлення із даними ваших обстежень.
- «Які обстеження варто підготувати на операцію?»
На первинний консультативний прийом необхідно підготувати дані попередніх обстежень: рентгенографії, МРТ відповідного відділу хребта (диск і заключення), консультативні висновки лікарів, які ведуть вас по інших соматичних захворюваннях, якщо такі є (кардіолог, ревматолог та ін.). Перед самою операцією необхідно пройти загальні обстеження: огляд терапевта + ЕКГ, пацієнтам віком від 60 років – додатково ЕХОКС (УЗД серця із зазначенням фракції викиду), експрес-тест на АГ до SARS–CoV-2, рентгенографію ОГК або флюорографію (дійсний не менше 1 року), лабораторні обстеження (ЗАК+формула, коагулограма, біохімія крові, ЗАС, обстеження на ВІЛ та вірусні гепатити В і С, RW, група крові). Аналізи мають бути виконані не раніше ніж за 14 днів до операції.
- «Скільки триває операція?»
В середньому, тривалість операції складає 40-60 хвилин, операція проводиться із застосуванням місцевої анестезії + седація або загального наркозу.
- «Чи потрібно носити пояс після операції?»
Методи, якими ми проводимо хірургічне лікування патологій хребта та спинномозкового каналу, не передбачають носіння компресійного бандажу.
- «Чи одразу після операції зникне біль?»
Все індивідуально. У більшості пацієнтів біль зникає одразу після, а у випадку місцевого знеболення, під час операції. Деякі пацієнти протягом близько 2-х тижнів після операціїможуть відчувати помірний ниючий біль у тій ділянці, де вони його раніше відчували (звісно, з меншою інтенсивністю). Причина у тому, що тривале стиснення нервового корінця грижею могло призвести до запалення. Навіть після видалення грижі запальний процес мине не одразу, тому у таких випадках додатково призначаємо знеболюючі та протизапальну терапію.
- «Чи справді після такого лікування можна повернутися додому на наступний день?»
Завдяки виконаннюхірургічного втручання через малоінвазивнийдоступ (введення ендоскопа та інструментів через розріз всього 8 мм) ми мінімізуємо травматизацію м’яких тканин та залишаємо інтактними кісткові структури хребта, що значно зменшуємо терміни реабілітації пацієнта. Справді, наші пацієнти самостійно стають на ноги і можуть прогулятися палатою через декілька годин після операції, а вже на наступний день ми виписуємо пацієнтів, надавши рекомендації та призначивши дату контрольного огляду.
- «Як доглядати за післяопераційною раною?»
Необхідно щодня міняти пов’язку на суху стерильну, попередньо обробивши рану розчином антисептика (це детально розписуватиме у рекомендаціях лікар). Не можна мочити рану, приймати ванну, відвідувати сауну/лазню, натирати рану невідомим речовинами, гелями та кремами, зігрівати рану. Якщо ви відмітили почервоніння рани, виділення з рани різного характеру, розходження швів – зверніться до хірурга. Зняття швів за умови нормального загоєння рани – через 10-12 днів.
- «Чи може бути рецидив після лікування?»
Ми завжди попереджаємо пацієнтів, що є ризик рецидиву 5-6%, проте при нехтуванні рекомендаціями лікаря ризик зростає, а також міжхребцеві грижі можуть виникати в інших сегментах хребта. Тому, наголошуємо на обмеженні фізичних навантажень та дотриманні нормальної постави.
- «Це, напевне, дуже дорого – зробити таку операцію, ще й в Буковелі?»
Вартість послуги лікування передбачає не тільки вартість операції, а й включає послуги передопераційного обстеження, перебування у стаціонарі, вартість всіх розхідників та медикаментів, цілодобове спостереження лікарів, наступний контрольний огляд лікаря. Ми надаємо комплексну послугу, за ціною, яка, насправді, є не вищою за ціни інших закладів Івано-Франківська чи Тернополя. Всі ціни доступні на нашому сайті.
- «Чому варто обрати саме Оксфорд Медікал?»
Оксфорд Медікал піклується, щоб кожен з етапів лікування запам’ятався для вас найкращими враженнями. Консультативний прийом проводиться виключно по запису, тому не доводиться чекати на лікаря під дверима його кабінету. Ми потурбуємось про те, щоб ви безпечно та комфортно дісталися до клініки в Буковелі, а також організуємо комфортну індивідуальну палату із видом на Карпати. Ми дотримуємося усіх правил стерильності та безпеки для пацієнта, а також гарантуємо абсолютну конфіденційність кожному, хто перетне поріг клініки. Вас оперуватимуть провідні спінальні хірурги України, які стажувалися у кращих клініках Німеччини, Кореї, Австрії, Швейцарії, Канади та США.
Про вас піклуватимуться найкращі!
Щоб отримати більше інформації та записатися на прийом, необхідно зателефонувати: 067 3 777 299, 050 3 777 299.
https://www.facebook.com/oxfordmedicalif
https://www.instagram.com/oxfordmedicalif/
Консультативний прийом спінальних хірургів у м. Івано-Франківськ проходить щосереди за адресою: вул. Незалежності 93а
Читайте нас у тг