Збірна України поступилася Румунії на Євро-2024 з футболу

Команда Сергія Реброва провела перший матч на Євро-2024.

17 червня о 16:00 ,у німецькому Мюнхені пройшов матч 1-го туру Євро-2024 між збірними Румунії та України. На жаль, синьо-жовті поступилися перемогою румунам. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь суперників, пише ПІК.

Наша збірна непогано розпочала поєдинок, але після пропущеного мʼяча на 29-й хвилині провалила решту зустрічі. Голи у ворота України забили: Ніколає Станчу, Резван Марін і Деніс Дрегуш.

Найкращий момент забити був в українців на 90+ хвилині: після удару Яремчука м’яч опустився на поперечину воріт Ніці.

photo2024 06 1717 59 01 scaled

Наступні матчі збірна України зіграє:

• п’ятниця, 21 червня. 16:00. Словаччина — Україна (Дюссельдорф)
  • середа, 26 червня. 19:00. Україна — Бельгія (Штутгарт)

Залежно від результатів на груповому етапі, Україна або пройде в плей-оф, або вилетить з Євро. Вихід у наступний раунд Євро-2024 українцям гарантуватиме фініш у топ-2 групи, також туди пройдуть чотири найкращі збірні, що посядуть треті місця.