Євро-2024, 1/8 фіналу: Франція проходить Бельгію, воротарське щастя португальців

На чемпіонаті Європи з футболу в Німеччині визначилася третя пара чвертьфіналістів.

orig 691656

Ввечері 1 липня у німецькому Франкфурті пройшов матч 1/8 фіналу Євро-2024 між збірними Португалії та Словенії.

В овертаймі Кріштіану Роналду не забив пенальті для португальців, а згодом помилився Пепе, й Беньямін Шешко мав чудову нагоду, але не переграв кіпера Діогу Кошту.

orig 691660

В серії пенальті героєм став Діогу Кошту, який зробив три сейви при трьох ударах, а португальці свої спроби не змарнували. Роналду забив із позначки та виправився за невдачу в овертаймі (0:0, пен. 3:0).

Португалія в 1/4 фіналу зіграє проти Франції, яка здолала Бельгію (1:0) завдяки автоголу Яна Вертонгена на 85-й хвилині.

getty 2160107497

Євро-2024. 1/8 фіналу. 1 липня

19:00. Дюссельдорф. Франція – Бельгія – 1:0

• Гол: Вертонген, 85 автогол

22:00. Франкфурт. Португалія – Словенія – 0:0, пен. 3:0

• Пенальті: Ілічич (сейв), Роналду (1:0), Балковець (сейв), Бруну Фернандеш (2:0), Вербич (сейв), Бернарду Сілва (3:0)
  • Незабитий пенальті: Роналду, 105