Військовослужбовець з села Павлівка Світозар-Адріан Савчук відзначений почесними нагородами: медаллю Президента України “За оборону України” та відзнакою Міністра оборони України – медаллю “За поранення”.
Про це повідомляє Ямницька громада, пише ПІК.
Зазначається, що Світозар від перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем поповнив ряди ТРО, а у квітні 2022 р. став на захист Батьківщини у лавах ЗСУ. В травні 2024 р. Світозар-Адріан отримав звання молодшого лейтенанта. Сьогодні 23-річний воїн продовжує виконувати свої бойові обов’язки у Запорізькій області.
Відзнаками Світозара-Адріана Савчука нагородили за сумлінне виконання поставлених завдань, проявлені мужність, героїзм, патріотизм та заслуги на бойових позиціях під час захисту України від ворога.
Читайте також:
- Франківця Назарія Кішака нагородили «Срібним Хрестом» (ФОТО)
- Прикарпатця нагородили нагрудним знаком “Золотий Хрест” (ФОТО)