В Україні серед державних банків найбільшу зарплату отримує голова правління “Привату” Герхард Бьош. У липні він заробив більше ніж 2,4 млн грн та значно випередив усіх своїх колег. Водночас голова НБУ Андрій Пишний, який відповідає за всю банківську систему, в місяць заробляє в середньому 629 тис. грн. Про це пише ПІК з посиланням на Obozrevatel.
“Найбільш високооплачуваний менеджер у банківській сфері голова правління ПриватБанку Герхард Бьош. Так, у липні він отримав зарплату в розмірі 2 млн 472 тис. грн. Для порівняння, це майже на 2 млн грн більше, ніж заробляє колега Бьоша в Укргазбанку. Голова правління Ощадбанку Сергій Наумов стабільно заробляє близько 1,1 млн грн на місяць”, – йдеться у повідомленні.
Варто додати, що з зарплати банкірів також утримуються податки. З зарплати голови “Привату” – 519 тис. грн за липень, а у його колеги з “Ощаду” – 216,4 тис. грн.
Віктор Пономаренко, голова правління Укрексімбанку, ще в червні заробив більше ніж 1,2 млн грн і міг би посісти друге місце за рівнем зарплати. Однак за липень банкір заробив лише трохи більше ніж 1 млн грн і поступився колезі з “Ощаду”.
Де більше заробляють: в НБУ чи держбанках
Зарплати в Національному банку України офіційно не публікують, однак і голова регулятора, і його заступники заповнюють декларації в НАЗК. Очільник НБУ Андрій Пишний минулого року в середньому заробляв 628,9 тис. грн на місяць. І хоча це висока зарплата, до зарплати голови Ощадбанку (цю посаду колись обіймав Пишний) дохід голови Нацбанку не дотягує.
У середньому ж зарплати членів правління НБУ відповідають рівню наглядових рад держбанків, однак не дотягують до рівня зарплат у найбільших державних банках.
Читайте також у ПІК:
- Україна отримала 4,2 мільярда євро від ЄС: куди спрямують кошти
- Українці відкрили у Польщі майже 60 тисяч компаній: у яких галузях найбільше
- Податок на солодку воду в Україні: що відомо про ініціативу
- Без мита і ПДВ: в Україні спростили ввезення обладнання для енергетики
Читайте нас у тг