БАСКЕТБОЛ. У Франківську відбувся фінал чемпіонату України 3х3 серед жінок

Чемпіоном України стала команда Прикарпаття, яка у фіналі з рахунком 14:10 обіграла команду Прикарпаття-2.

455617018 1087722889590633 9097260904305329862 n scaled

У середу, 14 серпня, в Івано-Франківську пройшов фінальний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед жіночих команд.

Участь у змаганнях взяли 9 команд, серед яких три місцеві, які і зайняли три призових місця, розповідає ПІК із посиланням на ФБУ.

Чемпіоном України стала команда Прикарпаття, яка у фіналі з рахунком 14:10 обіграла команду Прикарпаття 2, яку склали гравчині збірної U-23. Чемпіонками України стали Кристина Філевич, Віта Горобець, Анжеліка Ляшко та Міріам Уро-Ніле, які в складі збірної України готуються до завершальних матчів Світової серії та чемпіонату Європи.

2 8 scaled

Друге місце зайняли Дарія Дубнюк, Ярослава Іванюк, Анастасія Ковтун та Анастасія Кучерьонок.

Бронзовими призерами фінального етапу чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед жінок стала команда Франківськ, у складі Ольги Алексейчик, Ірини Бугайової, Анастасії Шепелюк та Тетяни Юркевічус.