У ході традиційного ранкового об’їзду очільник Калуша разом із заступниками відвідав прихисток у Мостищі. На сьогодні тут мешкають 18 людей, інформує ПІК.
За словами Андрія Найди, у прихистку створенні комфортні умови для проживання переселенців. До того ж потужно дбають благодійники, що неодноразово надавали свою підтримку для наших шелтерів – це БО «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ».
Завдяки цим донорам прихисток утеплено. Нещодавно закінчились відповідні роботи з утеплення всіх стін. Також організація надала для прихистку 20 кіловатний генератор на випадок вимкнення електроенергії.
«Щира подяка БО «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ» за різносторонню підтримку внутрішньо переміщених осіб, які проживають у нашій громаді. Принагідно хочу зазначити, що в мостищенському прихистку дуже затишно. Мешканці мають власний сад та город», – розповів міський голова.
До слова, на території шелтеру проживає собака Джек, яку евакуювали з Харкова. Пес через обстріли втратив частину вуха, має осколкові поранення.
«Помітно, що тут собаці вже добре. Він радо виляє хвостом, зустрічаючи гостей та спокійно дозволяє себе погладити», – додав Андрій Найда.
Як вже розповідала ПІК, Калуська громада стала домівкою для кількох тисяч людей, які через війну змушені шукати прихисток. Один із них у Калуші відкрили торік у квітні в приміщення колишнього дитсадка “Теремок”.
Основним партнером міської ради у підготовці приміщення для проживання вимушених переселенців став благодійний фонд “Мув Юкрейн”.
Як та де живуть вимушені переселенці з Харківської, Донецької та Запорізької областей? Дивіться у нашому відео:
Читайте також:
- “Громада є заручником ситуації, що сталася на “Карпатнафтохімі”, – Андрій Найда, Калуський міський голова
- У Калуші облаштували відпочинковий простір для захисників України
- У Калуші провели в останню путь 31-річного солдата Тараса Урбановича (ФОТО)
- У Калуші запустять додатковий рейс автобуса за маршрутом № 6
- У Калуші встановили тариф на користування громадськими вбиральнями автостанції