Івано-Франківськ

БАСКЕТБОЛ. Франківка стала найрезультативнішою у складі збірної України

Жіноча національна команда з баскетболу 3х3 стартувала з перемоги на чемпіонаті Європи у Відні

contacts bifocals111 scaled

Збірна України у першій грі групового раунду з рахунком 15:11 перемогла команду Італії.

Наші дівчата заволоділи перевагою вже на старті гри і контролювали матч протягом всіх 10 хвилин. Найрезультативнішою у складі української команди стала Кристина Філевич, яка набрала 8 очок.

Завдяки цій перемозі, українська збірна забронювала для себе місце в чвертьфіналі чемпіонату Європи. Італія в своєму першому матчі поступилася Франції (10:14).

Чемпіонат Європи 3х3. Жінки, група “А”

• Італія — Україна 11:15 (Укр: Кристина Філевич 8, Анжеліка Ляшко 4, Міріам Уро-Ніле 3, Тетяна Юркевічус)

Таким чином, Україна та Франція вже точно зіграють у плей-оф чемпіонату Європи. В очній зустрічі, яка відбудеться о 21:55 за Києвом, суперниці визначать, хто вийде в чвертьфінал з першого місця в групі.