Словацькі виші – це шикарна можливість розвитку для українців. Закінчення словацького університету надає студентам можливість здобути якісну освіту в країні ЄС з високим рівнем життя та гарними перспективами професійного розвитку.
Словацькі вищі навчальні заклади (виші) мають дуже високий рівень освіти, що надасть студенту всі необхідні компетенції.
Якщо ви мрієте про навчання в Словаччині, вам в пригоді стане фірма «Slovak Education», фахівці якої допоможуть оформити необхідний пакет документів, нададуть консультації щодо специфіки життя в цій країні та запропонують курси словацької мови.
Які існують виші в Словаччині?
Словацька система вищої освіти має наступні типи закладів;
- університети (klasický univerzity) – навчальні заклади, які мають широкий профіль навчання;
- технічні університети (Technické univerzity) пропонують факультети технічного профілю;
- економічні університети (Ekonomické univerzity) сфокусовані на науках економічного спрямування;
- медичні університети (Lekárske univerzity) готують майбутніх лікарів.
Диплом словацького вишу дасть вам можливість офіційно працювати в цій країні на кваліфікованій посаді. Вартість навчання в Словаччині є досить демократичною на загальному рівні Євросоюзу та більш доступна для українців, ніж, наприклад, навчання в Німеччині чи Австрії.
Як обрати заклад?
Насамперед чітко визначте, за якою спеціальністю ви бажаєте здобути освіту. Словацькі виші пропонують широкий спектр програм, від гуманітарних до технічних. Вивчіть рейтинги університетів, ознайомтеся з їхніми програмами, викладачами, науковими досягненнями.
Більшість програм в словацьких університетах викладаються словацькою мовою. Однак є й англомовні програми. Підготуйте всі необхідні документи для вступу: атестат про наявність загальної середньої освіти, мотиваційний лист, рекомендаційні листи, витяги з рахунків тощо.
Якщо ви збираєтеся вчитися англійською мовою, вам слід мати підтверджувальний сертифікат. Навчання буде платним. Документ подібного профілю також потрібен для словацької мови, його можна отримати після завершення курсів.
Оскільки Україна не входить до ЄС та Шенгенської зони, вам доведеться оформлювати студентську візу. Для її отримання треба буде показати в консульстві документи про зарахування до вишу, чек про сплату навчання (у випадку контракту), закордонний паспорт та медичну страховку.
ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ
Читайте нас у тг