В Україні за минулий тиждень захворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 зросла на майже 25%.
З 27 січня по 2 лютого захворіли 150 тисяч 864 людей, із них більшість – діти.
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України, пише ПІК.
“У 507 пацієнтів діагностували COVID-19, 145 із них потребували лікування у медзакладах. Найбільша кількість випадків COVID-19 зареєстрована в Івано-Франківській та Одеській областях”, – додають у МОЗ.
Перевищення епідемічного порогу зареєстровано в Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській та Тернопільській областях. В інших — передепідемічний рівень. Грип циркулює у 21 регіоні.
У МОЗ нагадують, щорічна вакцинація — найдієвіший спосіб для профілактики грипу та COVID-19, проводити щеплення проти грипу можна не лише на початку, а і впродовж усього епідсезону.
Нагадаємо, в Івано-Франківську ліцей №18 та Вовчинецька гімназія, перейшли на онлайн-навчання через збільшення захворюваності на ГРВІ та віруси. Також на карантин перейшла Татарівська гімназія.
Читайте також:
- Зеленський оприлюднив нові дані про втрати серед українських військових
- Стало відомо, у скільки державі обходиться отримання одного депутата в рік
- Заступниця Єрмака Верещук закликала не зволікати з поверненням з СЗЧ
- У “Дії” зʼявляться направлення до лікаря та рецепти на ліки