В Івано-Франківську на лінію “102” надійшло анонімне повідомлення, в якому невідомий погрожував підірвати гранату. Після чого кинув слухавку.
“Отриману інформацію поліцейські оперативно опрацювали та уже за лічені години встановили місцеперебування “жартівника”. Йдеться про 40-річного мешканця обласного центру. Його виявили в помешканні родичів в Івано-Франківську”, – наголосили у Поліція Івано-Франківської області.
Як з’ясувалося, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та пояснити свої дії не зміг.
Слідчі оглянули помешкання зловмисника, де вилучили мобільний телефон та сім-карту, з якої він телефонував.
Жодних вибухонебезпечних предметів у помешканні не було.
“Фігуранта затримано у процесуальному порядку. Його дії слідчі територіального підрозділу поліції кваліфікували за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України. Затриманому вже повідомили про підозру та невдовзі оберуть запобіжний захід”, – додали у поліції.
Читайте також:
Читайте нас у тг