Івано-Франківськ

У нацпарку “Бойківщина” мешкає “карпатський єдиноріг”: чим він особливий (ФОТО)

Цей рідкісний представник дикої природи, що є національним символом Шотландії та прикрашає герб Великої Британії, тепер оселився і в Карпатах.

У нацпарку "Бойківщина" мешкає "карпатський єдиноріг": чим він особливий (ФОТО)

У Національному природному парку “Бойківщина”, що знаходиться у Львівській області та частково на Закарпатті, показали “карпатського єдинорога”. Про це повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України, пише ПІК.

“Насправді – це… самець козулі! У природі трапляються особливі особини, в яких один ріг розвивається неправильно або ж його втрачено через бійку чи пошкодження. Але ж хіба це привід не вірити у дива? Вражаючи своїм виглядом та таємничістю, лісові мешканці нагадують нам, що природа здатна створювати чудеса, навіть у звичайних на перший погляд істотах”, – йдеться у повідомленні.

На сторінці нацпарку “Бойківщина” зазначили, що серед ялицево-букових лісів НПП ”Бойківщина” з’явився справжній міфічний звір – карпатський єдиноріг! Цей рідкісний представник дикої природи, що є національним символом Шотландії та прикрашає герб Великої Британії, тепер оселився і в Карпатах.

“Тож наступного разу, мандруючи лісами Бойківщини, хто знає, може, вам пощастить зустріти цього загадкового красеня! Відзначаємо цей день із посмішкою, бо сміх продовжує життя!”, – додали там. 

У нацпарку "Бойківщина" мешкає "карпатський єдиноріг": чим він особливий (ФОТО)

Читайте також у ПІК:

Читайте нас у тг






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено