Генеральний директор Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1 Тарас Василик оприлюднив декларацію за 2024 рік.
Торік на посаді очільника медичного закладу на вулиці Матека він заробив 506 164 гривень. Також за сумісництвом в Івано-Франківському національному медичному університеті, як асистент кафедри, отримав 14 551 гривню.
Його дружина Ольга Василик торік заробила в Дністровському басейновому управління водних ресурсів 202 816 гривень зарплати, а також 12 984 гривень пенсії.
Натомість коштів в банківських та інших фінансових установах не зафіксовано.
Щодо наявності транспортних засобів, то Тарас Василик володіє придбаним у 2021 роком легковим автомобілем TOYOTA RAV-4 (2010 р.в.).
Тарас Василик, згідно з декларацією, володіє житловим будинком у селі Старий Лисець (80.2 кв.м.), п’ятьма сараями (29.2, 21.2, 14.6, 11.7 та 7.8 кв. м.), а також погрібом (14.6 кв. м.). Він також володіє трьома земельними ділянками у тому ж населеному пункті, площею 1147 та 840 кв.м.
У власності гендиректора лікарні №1 також квартира в Івано-Франківську (92.8 кв. м.), придбана у 2008 році.
Дружина Ольга Василик володіє житловим будинком (153.2 кв.м.) у селі Угорники, а також має у літню кухню, два сараї та гараж.
До слова
Ще раніше в інтерв’ю ПІК Тарас Василик розповідав, що “дуже важливо не панікувати, навіть у найскладніших ситуаціях. Внутрішня віра в одужання – це теж лікувальний фактор”.
Читайте також:
- Скільки за рік заробив, генеральний директор Прикарпатського клінічного онкоцентру Ігор Дмитренко
- Що задекларував керівник обласного центру екстреної медичної допомоги Мирон Матейко
- Скільки за рік заробив очільник Франківської ЦМКЛ Тарас Масляк
- Ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда оприлюднив декларацію за 2024 рік