Хірургічне, акушерсько-гінекологічне, терапевтичне, неврологічне та паліативне відділення КНП «Рожнятівська багатопрофільна лікарня» днями поповнилися 20-ма сучасними функціональними медичними ліжками та 30-ма приліжковими тумбами.
Про це ПІК інформує благодійна організація «Благодійний фонд «Help For Ukraine».
“Ліжка багатофункціональні, адаптовані під потреби хворих: легко та без особливих зусиль приймають комфортне для пацієнта положення, піднімаючи спину чи ноги. Також регулюється висота ліжка. Це значно полегшить роботу персоналу, адже спрощує догляд за хворим”, – йдеться у повідомленні.
Окрім того, благодійники передали 21 функціональний візок, стійки для крапельниць, медикаменти, холодильники та медичні технічні засоби для важкохворих пацієнтів.
Таку допомогу для лікарні передала благодійна організація «Благодійний фонд «Help For Ukraine» за підтримки німецьких партнерів: Українського Лікарського Товариства в Німеччині та її голови Оксани Улан, Ukrainehilfe-Hamburg, Вуйка Василя з командою волонтерів Гамбурга та Бремена, Herr Frank Esselmann та «Seniorenresidenz Neugraben».
Читайте також:
- На Львівщині чоловік потрапив в реанімацію з правцем: як він заразився
- У Калуській громаді за тиждень зросла захворюваність на кір
- В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі відбувся музичний перформанс (ВІДЕО)