Івано-Франківськ

В Яблуниці під час земляних робіт загинув чоловік (ФОТО)

Тіло чоловіка присипало землею.

IMG 20250528 143331 936

28 травня в селі Яблуниця, Поляницької територіальної громади, під час проведення земляних робіт у приватному господарстві, стався обвал ґрунту, внаслідок чого загинув чоловік. 

Про це повідомляє ДСНС та поліція області, пише ПІК.

Рятувальники встановили, що під час риття траншеї біля фундаменту будівлі відбулося обвалення ґрунту та повністю засипало людину.

IMG 20250528 143332 188

На місці події рятувальники деблокували тіло чоловіка та передали його працівникам екстреної медичної допомоги, які констатували смерть.

IMG 20250528 143331 998

Як повідомили ПІК у поліції, загинув житель Богородчанської громади, 1971 р. н.

“Поліцейські розпочали кримінальне провадження за ст. 115 ( нещасний випадок) ККУ. Поліцейські попередньо встановили, що чоловіка присипало землею під час монтажних робіт з гідроізоляції. Тіло направили в морг для проведення судово-медичної експертизи”, – йдеться у повідомленні. 

Читайте також:

Читайте нас у тг






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено