Усі, хто до 4 травня 2024 року отримав рішення про обмежену придатність до військової служби, мають пройти повторну військово-лікарську комісію.
Серед обмежено придатних, які пройшли повторну військово-лікарську комісію, лише 7% визнані повністю непридатними.
Про це повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону.
“Зараз процес триває, проходження ВЛК триває. Чимало громадян доволі відповідально поставилися до цього. Скажу, що з тих, хто пройшов повторну ВЛК, близько 7% визнані непридатними”, – сказав він.
Як зазначив Лазуткін, близько 6-7% визначені повністю придатними, решта – придатними до служби в підрозділах забезпечення, в територіальних центрах комплектування, а також військових вищих навчальних закладах.
До теми…
Народний депутат Олександр Федієнко заявив, що станом на вівторок, 3 червня, ініціатив щодо подовження терміну проходження ВЛК для обмежено придатних у парламенті немає
За його словами, наразі у парламенті немає жодних законодавчих ініціатив щодо подовження терміну проходження ВЛК для обмежено придатних.
“Тобто, якщо військовозобов’язаний до 5 червня не встиг пройти військово-лікарську комісію, згідно з чинним законодавством, керівники територіальних центрів комплектування будуть мати право, згідно з адміністративним кодексом, накладати відповідний штраф від 17 до 25 тис. грн на такого військовозобов’язаного“, – пояснив він.
Читайте також:
Оперативні новини у TELEGRAM