Івано-Франківськ

У Франківську відбулася акція на підтримку полонених та зниклих безвісти воїнів (ФОТО)

Будь голосом полонених.

IMG 0599 resize

15 червня в Івано-Франківську на площі перед Драмтеатром відбулася акція-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та безвісти зниклих, повідомляє ПІК.

Сотні небайдужих, серед яких як дорослі, так і діти зібралися аби підтримати українців, які знаходяться у ворожому полоні та зниклих безвісти захисників. У руках люди тримали плакати з надписами “Не будь байдужим”, “Твоє мовчання згода”, “Полон вбиває”, “Мрію обійняти тата”, “Для них весна не настала. Там досі лютий”, “Free Azov” та інші.

До акції доєднався й очільник міста Руслан Марцінків, який повідомив, що наразі понад 200 військових з Івано-Франківської громади перебувають в полоні. Понад 350 – вважаються зниклими безвісти.

До вашої уваги фоторепортаж з акції від фотокора ПІК Тараса Яковина:

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено