Другого липня у віці 56 років помер австралійський актор Джуліан Макмехон. Він відомий за ролями у таких серіалах “Всі жінки – відьми”, “ФБР: Найрозшукуваніші”, а також фільмах 2000-х років “Фантастична четвірка”. Про це повідомила дружина актора Келлі Макмехон, пише ПІК.
“З відкритим серцем я хочу поділитися з усім світом, що мій коханий чоловік Джуліан МакМехон мирно пішов із життя цього тижня після відважної боротьби з раком. Джуліан любив життя”, – пише РБК-Україна.
За її словами, найзаповітнішим бажанням актора було дарувати радість якомога більшій кількості людей.
“Ми просимо підтримки в цей час, щоб дозволити нашій родині сумувати на самоті. І ми бажаємо всім тим, кому Джуліан приніс радість, продовжувати знаходити радість у житті. Ми вдячні за спогади”, – сказала його дружина Келлі Макмехон.

Фото: Джуліан МакМехон (кадр з фільму «Фантастична четвірка: Вторгнення Срібного серфера»)
Довідково: Макмехон народився в Сіднеї 27 липня 1968 року. Він був сином 20-го прем’єр-міністра Австралії.
Широку популярність актор здобув завдяки своїм яскравим ролям:
- Коул Тернер – харизматичний напівдемон у культовому телесеріалі “Усі жінки – відьми”.
- Крістіан Трой – цинічний, але талановитий хірург у медичній драмі “Частини тіла”
- Доктор Дум – суперлиходій у фільмах “Фантастична четвірка” та “Фантастична Четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера”.
Смерть актора настала після боротьби з раком. Українським глядачам він запам’ятався насамперед роллю демона Коула Тернера в популярному серіалі «Зачаровані» («Всі жінки — відьми»), де він зіграв коханого героїні Фібі Галлівел.
Читайте також у ПІК:
- Померла акторка Львівського театру Таїсія Литвиненко
- Помер французький актор Ален Делон (ФОТО)
- Померла заслужена артистка України Тетяна Шеліга (ФОТО)
- Зіркові втрати 2024 року: які відомі українці померли цього року