Івано-Франківськ

У Надвірній хочуть розширити відділення реабілітації: потрібно ще 14 млн грн

Наразі вже функціонує стаціонар на 20 ліжок, триває облаштування реабілітаційної інфраструктури.

518166519 1200369855248875 6999765796907681197 n

У Надвірнянській громаді хочуть розширити відділення реабілітації для ветеранів, яке існує на базі центральної районної лікарні.

Для того, щоб завершити капітальний ремонт другої черги та встановити ліфт у відділенні реабілітації та відновлювальної медицини потрібно 14 мільйонів гривень.

Про це повідомив очільник громади Зіновій Андрійович, пише ПІК.

Він зазначив, що днями з робочим моніторинговим візитом до Надвірної прибули представники Міністерства у справах ветеранів України, серед яких — директорка Департаменту соціальної політики Наталія Гуменюк, начальниця відділу житлових програм Тамара Білошапка, а також заступниця голови Івано-Франківської ОДА Людмила Сірко. Делегація ознайомилася з діяльністю місцевих структур, що опікуються підтримкою захисників.

Відтак оглянули відділення реабілітації та відновлювальної медицини КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня”.

518131012 1200393375246523 4384609752616177269 n

“Представники делегації мали можливість оглянути умови перебування ветеранів, реабілітаційні кабінети та новий спортивний майданчик, що облаштовується в межах проєкту «Стронг Воркаут», з метою фізичної реабілітації військовослужбовців. Також оглянули стаціонарне відділення на 20 ліжкомісць, яке, потребує розширення. Варто зазначити що це стане можливим лише після реалізації другої черги капітального ремонту, включаючи встановлення ліфта — що є нагальною потребою для повноцінного функціонування медзакладу та комфорту наших захисників”, – зазначив Андрійович.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено