Міністр оборони Денис Шмигаль провів першу робочу зустріч із Головнокомандувачем генералом Олександром Сирським та з начальником Генерального штабу генерал-майором Андрієм Гнатовим.
Під час зустрічі обговорили ситуацію на фронті, збільшення оборонної самостійності нашої держави, потреби військових, пише ПІК.
“Готуємо нові поставки озброєння для наших захисників, зокрема за підтримки міжнародних партнерів. Важливо, щоб будь-які наступальні спроби ворога розбивалися об міць української армії. Будемо разом працювати над виконанням поставлених завдань задля посилення нашої обороноздатності”, – повідомив Шмигаль у своєму телеграм-каналі.
Також, як повідомив президент Володимир Зеленський, триває аудит домовленостей, які потребують пришвидшеного контрактування, зокрема, це стосується дронів, і особливо дронів-перехоплювачів. Окрім того, міністр оборони готує представлення конкретної програми роботи Міністерства та ключові пріоритети, які будуть реалізовані короткостроково, наступними тижнями, і середньострокові, за наступні шість місяців.
Сам Шмигаль раніше окреслював три ключові напрямки своєї роботи:
- Люди: якісне забезпечення, своєчасні виплати, надійна амуніція, сучасний звʼязок, медична підтримка.
- Зброя. У планах наростити озброєння до рівня, який зламає здатність ворога воювати. Насамперед — українське виробництво. Завдання Президента — за пів року довести частку вітчизняної зброї на фронті з 40% до 50%. Паралельно посилити взаємодію з партнерами й створити коаліцію спроможностей.
- Система. Міністерство має працювати злагоджено, без затримок і без зайвої бюрократії. Жодного дублювання функцій. Робимо ставку на швидкість і гнучкість в ухваленні рішень.
Читайте також:
- Рада призначила Дениса Шмигаля міністром оборони України (ФОТО)
- Верховна Рада проголосувала за новий склад Уряду (ФОТО)
- Верховна Рада призначила Юлію Свириденко прем’єр-міністеркою України (ФОТО)
- Зеленський призначив Рустема Умєрова секретарем РНБО (ФОТО)