34-річний житель Тернопільської області вербував українців для перевезення нелегальних мігрантів у ЄС.
Про це повідомили у поліції Тернопільщини, передає ПІК.
Як встановили правоохоронці, чоловік підшуковував українців, які перебували у скрутному матеріальному становищі, мали водійські посвідчення та могли безперешкодно перетинати державний кордон.
Під виглядом легального працевлаштування за кордоном він пропонував роботу перевізниками, однак насправді втягував громадян у перевезення мігрантів з країн Близького Сходу (Сирії, Іраку, Туреччини) до країн Європейського Союзу.
Серед завербованих була й жителька Тернопільщини, яка мала проблеми зі здоров’ям та була у скрутному фінансовому становищі. Чоловік обіцяв їй платити від 300 до 450 доларів за кожного перевезеного нелегального мігранта.
Протиправну схему викрили оперативники управління міграційної поліції та прикордонники. Під час обшуків у тернополянина вилучили понад 17 тисяч доларів. Чоловіку загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.
Читайте також:
- На Тернопільщині внаслідок нещасного випадку загинув чоловік (ФОТО)
- На Тернопільщині чоловік на очах дітей до смерті забив дружину
- У Тернопільській області у ДТП загинули троє людей (ФОТО)
- Жителька Тернопільщини через ревнощі облила бензином та підпалила жінку (ФОТО)