Івано-Франківськ

У Снятині заступник мера звільнився через конфлікт з ветеранами війни

Конфлікт виник ще 15 липня, коли ветерани звинуватили владу у відсутності належної зустрічі кортежу полеглого воїна. 

У Снятині заступник мера звільнився через конфлікт з ветеранами війни

У Снятині, у четвер 31 липня відбулася вже третя зустріч представників ветеранських організацій, військових та міської ради щодо неналежної організації зустрічі кортежу з тілом полеглого захисника Василя Кейвана. 

За словами ветерана Ігоря Одинського, на зустрічі міський голова Анатолій Шумко повідомив, що його заступник Віктор Кушик написав заяву на звільнення, і він вже її підписав. Сам Кушик на засідання не прийшов. Про це пише ПІК із посиланням на Суспільне.

Конфлікт трапився ще 15 липня, коли ветерани звинуватили владу у відсутності належної зустрічі кортежу: не було поліційного супроводу з самого початку маршруту, людей не поінформували, а частина працівників міськради не вийшла вшанувати загиблого.

На попередніх зустрічах ветерани вимагали відставки Кушика, звинувачуючи його у дезінформації та нехтуванні пам’яттю загиблого. За словами Одинського, замість того, щоб публічно вибачитися, заступник мера звинуватив ветеранів у поширенні неправдивої інформації.

У результаті громада почула позицію ветеранів, а міська влада запевнила, що готова до діалогу та подальшої співпраці.

Читайте також у ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено