Івано-Франківськ

Пакунок школяра в Дії запрацював: як отримати 5 тисяч гривень

Допомогу може отримати лише один із батьків або законних представників дитини.

thumb 1439 730 410 0 0 auto 1

Пакунок школяра в Дії запрацював. Батьки першокласників можуть отримати  5 тисяч гривень допомоги на купівлю шкільного приладдя, одягу та взуття. Подати заяву можна до 15 листопада у застосунку Дія. Щоб використати кошти буде 180 днів з дня нарахування, пише ПІК.

Як це працює?

Після того як дитину зарахують до першого класу української школи — подайте заяву в застосунку Дія. Для цього:

  • оновіть застосунок та авторизуйтесь;

  • перейдіть у розділ Допомога від держави;

  • оберіть послугу Пакунок школяра;

  • оберіть дитину, на яку оформлюєте заяву;

  • перейдіть до подання заяви;

  • відкрийте Дія.Картку в одному з уповноважених банків;

  • оберіть Дія.Картку;

  • перегляньте дані заяви та підпишіть її Дія.Підписом.

Як тільки заяву схвалять — допомога буде нарахована на Дія.Картку.

“Якщо в застосунку не відображаються дані дитини — зверніться до школи, щоб перевірити та за потреби виправити інформацію про вас та дитину в системі АІКОМ – вона наповнюється поступово. Дані підтягнуться в Дію протягом тижня, і ви зможете оформити допомогу”, повідомляють на сайті “Дія”.

Зауважимо, якщо родина зараз за кордоном або на тимчасово окупованій території, виплати призначать після повернення в Україну.

 

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено