Івано-Франківськ

Ректор Ігор Чудик розповів, чи прийшли абітурієнти в ІФНТУНГ?

Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Ігор Чудик у програмі “Відверто” з Оксаною Камінською розповів, чи прийшли студенти в університет цього

photo 5433658608043817062 w e1760368216825

Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу Ігор Чудик у програмі “Відверто” з Оксаною Камінською розповів, чи прийшли студенти в університет цього року. 

До слова, як писала ПІК, на цей навчальний рік до вишу зарахували 1324 вступники 

“Внутрішньо я очікував, що ми наберемо. Я не самовпевнений, я реаліст, але ми стільки вклали ресурсу та часу в рекламну компанію. Ми дуже багато висновків зробили з минулої вступної компанії, вклали окремі креативи в цю в рекламну компанію. І відверто ми набрали на 10% більше ніж того року по бакалаврату”, – розповів Ігор Чудик.

Більша частка вступників це інженерні спеціальності, які не дуже популярні по країні.

“Ми переживали, але була внутрішня підтримка самого себе – буде все добре. Я більше переживав, щоб не було якогось диверсійного акту, повторної атаки. Чомусь вірилося, що студенти прийдуть, бо, якщо не прийдуть гріш ціна нашій праці, тому що ми робимо і тоді треба переглядати й змінювати вектор. Бачу вектор міняти ми не будемо, а будемо тільки вдосконалюватися”, – додає ректор.

Детальніше відповідь ректора ІФНТУНГ на це питання дивіться на  36:48 хв:

У програмі “Відверто” Ігор Чудик відповів також на такі запитання:

  • Як ІФНТУНГ відновлюється після найскладніших викликів; 
  • Чому “не було б ракети — не було б можливостей”; 
  • Навіщо голові Нафтогазу вища освіта в ІФНТУНГ;
  • Як університет змінюється і залучає студентів;
  • Про хобі, нумерологію, сім’ю та людські історії за лаштунками посади.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено