Івано-Франківськ

Уродженка Рогатина Тетяна Бережна стала Міністеркою культури України

"За" проголосували - 266 нардепи.

6dbddfb479427f63bdb3fa5594b41621

21 жовтня Верховна Рада підтримала призначення Тетяни Бережної на посаду Віцепрем’єр-міністра з питань гуманітарної політики України – Міністра культури України.

Про це повідомив народний депутат Євгеній Железняк, пише ПІК.

photo 5456589197918993820 y

Він нагадав, що це єдине міністерство, яке було три місяці з т.в.о. після кадрових змін в уряді. Це 5-й міністр культури за останні 5 років.

До слова, Тетяна Бережна з Рогатина, що в Івано-Франківській області. Закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія“. Має ступінь бакалавра права та магістра правознавства. Пройшла стажування в Парламенті Канади як стипендіат Канадсько-української парламентської програми.

Нагадаємо, наприкінці липня Кабінет Міністрів України призначив Тетяну Бережну тимчасовою виконувачкою обов’язків Міністра культури та стратегічних комунікацій

До цього Бережна була заступницею Міністерки економіки Юлії Свириденко, яка нещодавно стала прем’єр-міністеркою.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено