1340 доба війни: українські військові відбили 141 атаку ворога

Найбільш запеклі бої тривали на трьох напрямках.

Генштаб

Розпочалася 1340 доба війни росії проти України: на фронті за минулий день, 24 жовтня відбулося 141 боєзіткнення.

Російські війська завдали двох ракетних і 67 авіаційних ударів, застосувавши три ракети та 141 керовану авіабомбу, а також здійснили понад 4500 обстрілів, у тому числі 74 із систем залпового вогню. Для атак ворог також використав понад 5700 дронів-камікадзе, пише ПІК.

“Під ударами опинилися населені пункти Харків, Костянтинівка, Покровське, Братське, Андріївка, Садове, Змієнкове, Ольгівка та інші. Сили оборони України завдали у відповідь ударів по п’яти районах зосередження живої сили й техніки противника, а також знищили один артилерійський засіб ворога”, – йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Найбільш запеклі бої тривали на Південно-Слобожанському, Покровському та Олександрівському напрямках. Зокрема, на Покровському наші воїни відбили 52 штурми, а на Олександрівському — 22 атаки. Також активні бої тривали біля Вовчанська, Куп’янська, Лимана, Костянтинівки, Оріхова та в районі Придніпров’я.

На півночі країни — у Волинській та Поліській областях — ознаки підготовки російського наступу не зафіксовані.

За минулу добу російська армія втратила приблизно 910 військових, чотири танки, одну бронемашину, 15 артилерійських систем, 359 безпілотників і 80 одиниць автотехніки.

Читайте також у ПІК:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено