На Тернопільщині 5-річна дівчинка зламала руку в дитячому садочку (ФОТО)

Інцидент розслідує поліція.

img d4da51b1611c091b13dbbf6dd4fff891

На Тернопільщині полівецькі встановлюють обставини за яких п’ятирічна дівчинка в садочку отримала перелом руки.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Тернопільщини, пише ПІК.

На лінію 102 надійшло повідомлення від тернополянина про те, що його малолітня дочка в садочку на дитячому майданчику отримала травму. Дитину госпіталізували: медики діагностували перелом передпліччя.

Поліцейські встановили, що на момент отримання травми дитина разом з іншими вихованцями дитячого садка перебувала на вулиці, граючись на майданчику. За попередньою інформацією, вихователька не помітила, як дівчинка вибралася на високу драбину і впала звідти.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та проводять перевірку, чи вбачаються в діях вихователя неналежне виконання нею своїх професійних обов’язків.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено