
12 грудня до Калуського районного відділу поліції звернувся 69-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив про незаконне заволодіння його автомобілем Toyota Yaris, який він залишив біля власного домоволодіння.
Працівники поліції негайно розпочали комплекс оперативно-розшукових заходів з метою встановлення особи правопорушника та розшуку викраденого транспортного засобу, розповідає ПІК із посиланням на обласну поліцію.
Автомобіль виявили у сусідній громаді
Вже невдовзі поліцейський офіцер громади виявив розшукуваний автомобіль у селі Томашівці Войнилівської територіальної громади. Під час перевірки з’ясувалося, що транспортний засіб перебуває в розшуку.
“Правоохоронці встановили, що особа, яка керувала автомобілем, не є його власником. Транспортний засіб був відчинений, чим і скористався зловмисник”, – наголосили правоохоронці.
Підозрюваний — раніше судимий
Зловмисником виявився 38-річний мешканець Калущини, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини.
Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 289 Кримінального кодексу України — незаконне заволодіння транспортним засобом.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, на Калущині автомобіль наїхав на пішохода: чоловік помер у “швидкій”.
Читайте також:
Оперативні новини у TELEGRAM