
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у програмі “Відверто” заявив, що за роки роботи на посаді змінив підхід до ухвалення рішень.
За словами мера, він намагався виконувати свої ключові обіцянки, зокрема щодо об’єднання Північного–Південного бульварів, запуску тролейбусної лінії на БАМ та розвитку комунального транспорту.
“Я стараюся всі обіцянки, які я давав, виконувати. Тому це була така велика обіцянка (щодо будівництва моста – ред.), я її виконую. Було про Північній-Південний бульвари, я його виконав. Була тролейбусна лінія на БАМ – ми її виконували. Була обіцянка про розвиток комунального транспорту, виконували. Інше питання, що Марцінків 10 років тому, Марцінків сьогодні — це різні люди. Тобто з різним досвідом”, – зазначив Марцінків.
Міський голова додав, що сьогодні частину речей робив би інакше.
“Певні речі, які я робив 10 років чи 8 років тому, я б зараз робив по-іншому. Я вже тепер знаю, як будуються мости. Тобто я вже тих помилок, які ми, можливо, допустили, не допущу. Тобто буде швидше, тому що мені вже легше. Я вже знаю нюанси, знаю навіть моменти.Ми всі хочемо вчитися на чужих помилках. Але на своїх помилках ти краще вчися“, – сказав Руслан Марцінків.
Повну відповідь дивіться з 10 хвилини інтерв’ю:
інтерв’ю також говорили про:
- Аварійний стан старого моста: наскільки все критично і яку роль відіграють дерев’яні бруски.
- Ще один міст з вулиці Берегової: реальний план чи лише ідея.
- Марцінків — адвокат і суддя: запасний план чи шлях саморозвитку.
- Нову стратегію боротьби із заторами та чому мера надихають німці.
- Чи одурманює влада людину, яка 10 років керує містом.
Читайте також:
- Марцінків розповів, чому у Франківську дороге будівництво (ВІДЕО)
- Марцінків розповів про стратегію усунення заторів у Франківську (ВІДЕО)
- Потрібно вкласти ще 140 млн грн: Марцінків про витрати на будівництво Галицького моста
- “Я вже тепер знаю, як будуються мости”, – Марцінків (ВІДЕО)