
Комунальне підприємство «Калушавтодор» днями оголосило про закупівлю 500 тонн піску на суму 297,5 тис. грн. Термін подання тендерних пропозицій завершується 10 лютого.
Про потребу у додаткових закупівлях протиожеледної суміші йшлося вчора під час оперативної наради з житлово-комунальних питань, яку провів заступник міського голови Богдан Білецький.
Як зазначають, запаси піскосуміші у КП «Калушавтодор» на початку цьогорічного зимового періоду становили близько 700 тонн.
Через суворі погодні умови значну частину протиожеледної суміші уже вичерпано.
“Дороги посипали не лише у січні, в період сильних снігопадів, а й, подекуди, у грудні та листопаді.
І хоча запаси піску ще є у наявності, але зима триває, попереду лютий, березень невідомо яким буде – тож потрібно бути напоготові”, – пояснюють у Калуській міській раді.
Для прикладу зазначають, що торік упродовж усього зимового періоду КП «Калушавтодор» використав усього до 200 тонн піскосуміші.
Оперативні новини у TELEGRAM