На Львівщині від переохолодження померла дворічна дитина (ФОТО)

Хлопчик помер під час надання йому медичної допомоги.

631788853 1336655221839579 1997484547902624058 n

Поліцейські розслідують обставини смерті дворічного хлопчика на Львівщині. За попередньою інформацією, дитина померла від переохолодження.

Про це повідомили у поліції Львівщини, пише ПІК.

Про смерть дитини повідомили медики однієї з лікарень, розташованої у Яворівському районі. У лікарню її доставив 43-річний батько. Лікарі діагностували у хлопчика загальне переохолодження та інші захворювання, він помер в реанімації.

За даними слідства, дитина виховувавалася у багатодітній сім’ї, яка перебувала на обліку в соціальній службі, разом з чотирма іншими дітьми віком від 4 до 10 років.

Батько та матір хлопчика не працювали та не забезпечували дітям належних умов для проживання. Слідчі розслідують кримінальне провадження. Матері та батькові повідомили про підозру у невиконанні обов’язків по догляду за дитиною.

Також розпочали кримінальне провадження щодо працівників соціальної служби за фактом службової недбалості. Дітей вилучили та помістили у спеціалізований дитячий заклад.

Нагадаємо, на Львівщині трагічно загинули троє дітей.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено