Трамп заявив Зеленському, що хотів би завершити війну за місяць

Телефонна розмова між лідерами США та України тривала близько пів години та стала першою після зустрічі двох лідерів у Давосі.

206796 1 large

Президент США Дональд Трамп під час телефонної розмови з президентом України Володимир Зеленський заявив, що хотів би домогтися якнайшвидшого завершення війни та бачить бажаним терміном близько місяця.

Про це повідомляє Axios з посиланням на українського чиновника та ще два джерела, обізнані зі змістом розмови, пише ПІК.

За даними видання, Зеленський під час бесіди висловив сподівання, що війна може завершитися вже цього року. У відповідь Трамп зазначив, що бойові дії тривають надто довго і він хотів би, щоб вони закінчилися протягом місяця.

Як пише Axios, розмова тривала близько пів години та стала першою після зустрічі двох лідерів у Давосі. Джерела характеризують її як «дуже дружню і позитивну».

Видання також зазначає, що телефонна розмова відбулася наступного дня після четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну та напередодні зустрічі посланців Трампа з переговорною командою Зеленського в Женеві.

Нагадаємо, днями Трамп заявив, що США “дуже важко працюють” для завершення війни.

Читайте також:

Оперативні новини у TELEGRAM






Коментарі

0

Коментарів ще немає

© 2020-2025 Всі права захищено