Натомість, такі українські міста як Запоріжжя та Одеса на ялинку цьогоріч витратили найбільше. Тут місцева влада виділила 10,5 та 12,7 млн відповідно. У розрахунку на одного жителя міста — це 12-14 гривень. У Києві святкування вийшли дешевшими для містян завдяки спонсорській допомозі, яка склала понад 25 млн. Про це повідомляє рух “Чесно”, передає ПІК.
У Івано-Франківську ялинку придбали у 2017 році, декор – у 2018. Тому витратили лише 428 тис. на урочисте відкриття і проведення фестивалю.
У Львові з бюджету виділили 242 тис. Основні статті витрат: монтаж ялинки і її охорона, святкові ілюмінації. Найнижчі витрати у Тернополі – 199 тис. на монтаж новорічної ялинки.
У Києві на святкування виділили 5,25 млн.
В Одесі майже половину новорічних витрат передбачили на купівлю подарунків для дітей на 5,6 млн.
У Запоріжжі 10,5 млн спрямували на послуги з організації новорічних локацій, монтажу декорацій, гірлянд та ілюмінацій. У Вінниці виділили майже 7 млн.
В Херсоні торік були найнижчі витрати на новорічні свята – 90 тис. Цьогоріч передбачили понад 3 млн. За ці кошти придбали штучну ялинку в комплекті зі світловою ілюмінацією та огорожею та світлодіодні конструкції.
У Рівному і Чернівцях святкування обійдеться у 3 і 2 млн. Кошти передбачені на монтаж ялинок, декор, подарунки дітям.
В Ужгороді, Сумах та Житомирі виділили по 1,5 млн на святкові ілюмінації, організацію заходів і оформлення фотозон.
У Чернігові – понад мільйон гривень на монтаж ялинки, декорації і подарунки дітям. У Луцьку на організацію новорічного містечка і оформлення ялинок пішло 754 тис. Ще 12 тис. передбачили на новорічні листівки.
Проте для кожного регіону своя ялинка найкраща.
Читайте також у ПІК:
В Україні впала ще одна новорічна ялинка: як це було (ВІДЕО)
Ялинку за 5 млн поцупили з центрального вокзалу Києва: працюють слідчі
Стало відомо, чи подорожчає цього року для українців новорічний стіл
Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtube та Telegram
Читайте нас у тг